تاریخچه البرز شیمی آسیا

شرکت البرز شیمی آسیا در سال 1387 تأسیس و راه‌اندازی شده است. این شرکت در سال 1390 اولین خط تولید انبوه فوق روان کننده نسل جدید بتن بر پایه پلی کربوکسیلات را در خاورمیانه راه‌اندازی کرد و از سال 1392 صادرات محصولات خود را آغاز نمود. البرز شیمی آسیا به پشتوانه شش سال مطالعات مداوم و شبانه‌روزی، تاکنون توانسته است بسیاری از نیازهای تخصصی مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی خود را در زمینه افزودنی‌های بتن به خوبی برطرف نماید.
تولید محصولات شرکت البرز شیمی آسیا تحت نظارت مجرب‌ترین کارشناسان، و با استفاده از مجهزترین دستگاه‌های روز دنیا انجام می‌شود که منجر به ساخت محصولاتی با کیفیت برتر و قیمتی مناسب‌تر در مقایسه با محصولات مشابه می‌گردد.
گروه تحقیق و توسعه این شرکت با حفظ ارتباط مستقیم و مداوم خود با دانشگاه‌ها و مراکز علمی-پژوهشی معتبر در ایران و جهان، با انجام مطالعات دقیق برای تضمین کیفیت و کارایی محصول، همواره دانش خط تولید را به روز نگه داشته و همگام با آخرین تکنولوژی روز دنیا محصولات خود را تولید می‌نماید.
البرز شیمی آسیا دارای گواهی‌نامه اخذ استاندارد از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده و همواره به دنبال استفاده از تکنولوژی جدید برای ساخت محصولاتی با کیفیت‌تر می‌باشد.

همچنین شرکت البرز شیمی آسیا با ایجاد ارتباط مستقیم با دانشگاه‌های معتبر ایران و جهان همواره سعی بر ارتقای سطح علمی و فنی کارشناسان و خود را دارد. از کلیه اساتید، مهندسین، مصرف‌کنندگان و همکاران گرامی جهت تبادل اطلاعات و ارتقای کیفی و کمی تکنولوژی تولید محصولات دعوت به عمل می‌آید تا با به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجربیات در راستای بهسازی دانش شیمی ساختمان، به‌خصوص افزودنی‌ها و روان‌کننده‌های بتن، گام‌های مثبتی برای کشور اسلامی عزیزمان ایران برداریم.