Robic P50

روغن قالب

روغن قالب و رهاساز بتن پایه پلیمری

شرح محصول:

Robic P50 مایع شیمیایی بر پایه پلیمری است و مناسب برای جداسازی آسان قالب از سطح بتن و حصول سطحی صاف و یکنواخت می‌باشد. Robic P50 برای استفاده در قالب‌های فلزی، چوبی و پلیمری طراحی گردیده و برای ایجاد سطحی تمیز قابل اطمینان می‌باشد.این محصول پایه آبی نبوده لذا باعث زنگ زدگی در قالب های بتن نخواهد شد و قالب به راحتی از بتن جدا می گردد.

نحوه اثر:

Robic P50 با کاهش حباب‌های هوای محبوس بین قالب و سطح بتن باعث ایجاد سطحی یکنواخت می‌گردد. همچنین Robic P50 جداسازی بتن از قالب را به علت کاهش چسبندگی سیمان به سطح قالب آسان می‌نماید.

 

روش مصرف:

قبل از اجرا، سطوح قالب باید کاملاً از هرگونه چربی، گرد و خاک و مواد معدنی و شیمایی زائد پاک گردد. Robic P50 بلافاصله پس از زدودن آلودگی توسط اسپری یا قلم‌مو در دو لایه بسیار نازک اجرا گردد. در صورتی که از قالب فایبرگلاس استفاده می‌شود، بهتر است از Robic P50 یک لایه‌ای نازک اجرا گردد. در این قالب‌های چوبی احتمال جذب لایه اول توسط چوب وجود دارد وبهتر است در دولایه اجرا گردد. در هر حالت از تجمع مقدار زیاد ماده در یک قسمت یا گوشه‌های قالب باید جلوگیری کرد.

میزان پوشش‌دهی:

به روش اسپری، یک لیتر از Robic P50، بسته به مقدار صافی سطح و خلل و فرج آن، می‌تواند بین 30 تا 50 مترمربع، از سطح را پوشش دهد. برای قالب‌های چوبی به علت وجود جذب، میزان پوشش‌دهی کمتر می‌باشد.

شرایط نگهداری:

در انبار سرپوشیده و به دور از تابش مستقیم آفتاب و درجه حرارت بالا نگهداری شود. در صورت نگهداری در ظروف اصلی درب بسته و شرایط مذکور تا یکسال پس از تولید قابل استفاده می‌باشد.

 

 

خدمات و پشتیبانی:

گروه فنی شرکت البرز شیمی آسیا برای انجام آزمایشات و همکاری‌های لازم جهت تعیین میزان و نحوه‌ مصرف دقیق Robic P50 آماده همکاری و ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان محترم می‌باشد.

مشخصات فنی:

جدول 1- مشخصات فنی Robic P50

مشخصه

شرح

شکل ظاهری

مایع

رنگ

قهوه‌ای تیره

چگالی

0/83gr/cm3

دمای انجماد

- 10°C

مقدار کلراید

ندارد

 

موارد ایمنی:

همانند سایر مواد شیمیایی هنگام مصرف از دستکش، عینک، ماسک ایمنی استفاده نمایید.

Robic P50 غیرقابل آشامیدن می‌باشد. در صورت تماس با پوست یا چشم با آب فراوان شستشو داده و به پزشک مراجعه نمایید.

بسته‌بندی:

  • سطل یا گالن‌های 22 لیتری
  • بشکه‌های 220 لیتری

مزایا:

  • ایجاد سطحی صاف و یکنواخت بر روی سطح بتن سخت‌شده
  • جداسازی آسان قالب از بتن
  • پاک‌سازی آسان سطح قالب
  • افزایش طول عمر قالب

برای دانلود فایل به صورت PDF کلیک کنید.