همیشه منتخب، همیشه سربلند

روغن قالب و رهاساز بتن پایه آب

شرح محصول:

Robic W40 مایع شیمیایی بر پایه آب است و مناسب برای جداسازی آسان قالب از سطح بتن و حصول سطحی صاف و یکنواخت می‌باشد. Robic W40 برای استفاده در قالب‌های فلزی، چوبی و پلیمری طراحی گردیده و برای ایجاد سطحی تمیز قابل اطمینان می‌باشد.

نحوه‌ اثر:

Robic W40 با کاهش حباب‌های هوای محبوس بین قالب و سطح بتن باعث ایجاد سطحی یکنواخت می‌گردد. همچنین Robic W40 جداسازی بتن از قالب را به علت کاهش چسبندگی سیمان به سطح قالب آسان می‌نماید.

روش مصرف:

قبل از اجرا، سطوح قالب باید کاملاً از هرگونه چربی، گرد و خاک و مواد معدنی و شیمایی زائد پاک گردد. Robic W40 را می‌توانید به نسبت 1 به 1 با آب مخلوط نمایید و بلافاصله پس از زدودن آلودگی توسط اسپری یا قلم‌مو در دو لایه بسیار نازک اجرا گردد. در صورتی که از قالب چوبی استفاده می‌شود، بهتر است بعد از اجرای دو لایه از Robic W40 مجدداً لایه‌ای نازک اجرا گردد. در این نوع قالب احتمال جذب لایه اول توسط چوب وجود دارد. در هر حالت از تجمع مقدار زیاد ماده در یک قسمت یا گوشه‌های قالب باید جلوگیری کرد.

میزان پوشش‌دهی:

به روش اسپری، یک لیتر از Robic W40، بسته به مقدار صافی سطح و خلل و فرج آن، می‌تواند بین 30 تا 40 مترمربع، از سطح را پوشش دهد. برای قالب‌های چوبی به علت وجود جذب، میزان پوشش‌دهی کمتر می‌باشد.

  شرایط نگهداری:

در انبار سرپوشیده و به دور از تابش مستقیم آفتاب و درجه حرارت بالا نگهداری شود. در صورت نگهداری در ظروف اصلی درب بسته و شرایط مذکور تا یکسال پس از تولید قابل استفاده می‌باشد.

خدمات و پشتیبانی:

گروه فنی شرکت البرز شیمی آسیا برای انجام آزمایشات و همکاری‌های لازم جهت تعیین میزان و نحوه‌ مصرف دقیق Robic W40 آماده همکاری و ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان محترم می‌باشد.

 مشخصات فنی:

مشخصه شرح
شکل ظاهری مایع
رنگ قهوه‌ای روشن
مقدار کلراید ندارد
چگالی 0/85gr/cm3
دمای انجامد -10°C

موارد ایمنی:

همانند سایر مواد شیمیایی هنگام مصرف از دستکش، عینک، ماسک ایمنی استفاده نمایید. Robic W40 غیرقابل آشامیدن می‌باشد. در صورت تماس با پوست یا چشم با آب فراوان شستشو داده و به پزشک مراجعه نمایید.

بسته بندی و بارگیریمزایا و موارد کاربردفایل PDF
  • سطل‌های 20 لیتری
  • بشکه‌های 220 لیتری
  • ایجاد سطحی صاف و یکنواخت بر روی سطح بتن سخت‌شده
  • جداسازی آسان قالب از بتن
  • پاک‌سازی آسان سطح قالب
  • افزایش طول عمر قالب
  • قابل حل در آب

برای دانلود فایل به صورت PDF بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دلنلود کاتالوگ

 

تماس با ما

88680001 (021)

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان مطهری
شمــالی، کوچــه شهیـد عیسـی پـور، پلـاک23

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

© Copyright 2019 Alborz Gulf. All Rights Reserved. Design by mosallas