خدمات

شرکت البرز شیمی آسیا، آماده ارائه خدمات در زمینه‌های زیر می‌باشد:
•    تولید محصولات افزودنی بتن، چسب بتن، ملات‌ها، مصالح آب‌بندی، محافظ سطح بتن و ملات‌های ترمیمی:
این شرکت با داشتن کارشناسان و تکنسین‌های مجرب و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا، محصولات خود را در زمینه افزودنی‌های نسل جدید بتن، چسب بتن، ملات‌های ترمیمی، مصالح آب‌بندی و ...  تولید کرده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌نماید.
شرکت البرز شیمی آسیا امیدوار است با تولید محصولاتی با کیفیت، مطابق با نیاز مصرف‌کنندگان محترم، گامی استوار در راستای تعالی صنعت ساختمان در میهن عزیزمان بردارد.
•    ارائه مشاوره و پشتیبانی در طرح‌های عمرانی:
افزودنی‌ها امروزه یکی از ملزومات ساخت بتن محسوب می‌شوند و به طور قطع آشنایی مهندسین با ویژگی‌های این مواد می‌تواند در راستای ارتقای فرهنگ استفاده از مواد افزودنی در بتن مؤثر باشد. از جمله خدماتی که شرکت البرز شیمی آسیا در این زمینه ارائه می‌دهد عبارتند از: ارائه مشاوره برای طرح اختلاط بتن، بهینه‌سازی فرآیند تولید، انتقال و عمل‌آوری بتن، طراحی فرمولاسیون مطابق با مشخصات بتن خواسته شده برای هر پروژه و نیاز مصرف‌کننده، تهیه لوازم آزمایشگاهی خاص به منظور پایش مراحل ساخت بتن و کنترل کیفی ساخت سازه‌های بتنی و ... .
شرکت البرز شیمی آسیا برای تحقق مفهوم توسعه پایدار در صنعت بتن با کاربرد صحیح افزودنی‌ها در بتن، آمادگی خود را برای ارائه مشاوره و پشتیبانی به مهندسین و دست‌اندرکارن صنعت ساخت و ساز اعلام می‌دارد.
•    پروژه‌های تحقیقاتی و آزمایشگاهی:
شرکت البرز شیمی آسیا با استفاده از تجربه‌های عملی، مطالعات میدانی و مطالعات آزمایشگاهی کارشناسان خود و با بهره‌گیری از معتبرترین و به روزترین مراجع و مدارک فنی موجود، آماده ارائه خدمات برای پروژه‌های تحقیقاتی، آزمایشگاهی و امور کنترل کیفی بتن می‌باشد. همچنین این شرکت قادر است با انتقال نمونه مصالح مصرفی گرفته شده از محل سایت پروژه به آزمایشگاه‌های شیمی و بتن خود گزارش‌ها و تحلیل‌های لازم را برای بهینه‌سازی طرح اختلاط، اصلاح طرح اختلاط و نحوه استفاده مناسب از افزودنی‌های بتن را ارائه نماید.